Innotek Otomasyon Teknolojileri Yazılım A.Ş, 2014 yılında kamu, ulaşım, akaryakıt ve bankacılık sektörlerinde önemli projelere imza atmış profesyoneller tarafından ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ülkemiz kullanıma sunmak üzere kurulmuştur.

Kısa sürede kamu ve özel sektörde ürettiği projeler ile adını duyuran İnnotek, özellikle Dünyada bir ilk olan ve %100 İnnotek tarafından geliştirilmiş Statik Kalibrasyon yöntemi ve çözümü ile EPDK normlarında stok takibini uygulanabilir hale getirmiştir.

Diğer yandan pompada ödeme sistemlerinin bankacılık entegrasyonları, varlık yönetimi , kurumsal elektronik süreç yönetimi, belge yönetimi ve e-kurum dönüşümleri ile iş ortaklarını destek sunmaktadır.

İnnotek, Varlık Yönetimi ve Süreç Yönetimi konularında ülkenin en yaygın ve prestijli çözümlerini sunan Bimser Çözüm ile Gold Partner seviyesinde çözüm ortaklığı geliştirmiştir.

2014 Temmuz ayından itibaren yeni firma katılımıyla Kocaeli Üniversitesi Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyetlerine İNNOTEK Otomasyon Teknolojileri ve Yazılım San Tic A.Ş. olarak devam etmektedir.

INNOTEK Dünya’nın lider endüstriyel LED Display, LCD Display ve Trafik sistemleri üreticisi İtalyan AESYS s.p.A. ‘nin Türkiye Genel Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Hakkımızda